EN HU RO

Account manager

Account manager munkatársat keresünk

Szereted a változatos munkát? Érdekel az online média világa? Akkor itt a helyed nálunk, az egyik vezető hazai digitális sales house csapatában!

Téged keresünk, ha…
  • Jó kommunikációs készségeid vannak
  • Proaktív és jó problémamegoldó vagy
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Otthonosan mozogsz online környezetben
  • Kiválóan kezeled az Office alkalmazásokat (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jól beszélsz angolul
Munkakör:
  • Kapcsolattartás hirdetőkkel és portfóliótagokkal
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Prezentációk készítése és megtartása
  • Futó kampányok menedzselése
  • Riportálás ügyfelek felé
Előnyt jelent:
  • Online marketing vagy média területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés és motivációs csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes tudás és tapasztalat online médiában

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a karrier@adsinteractive.hu címre. A motivációs levélben térj ki tapasztalatodra, kompetenciáidra.